folder
        Witamy na stronie . KARAOKE "KOZBAND"

 Na tej stronie dowiesz się jak zorganizować imprezę karaoke oraz dlaczego warto zrobić to z nami.

Zajmujemy się organizowaniem imprez karaoke dla firm oraz klientów indywidualnych od wielu lat. Tą fantastyczną zabawą można urozmaicić różnego rodzaju imprezy takie jak:
-spotkania integracyjne
-wyjazdy firmowe
-zabawy w klubach i pubach
-urodziny

-wesela
       Karaoke w Polsce zaczyna cieszyć się z dnia na dzień coraz większą popularnością. Nadszedł czas aby teraz Twoi goście lub pracownicy mogli spróbować swoich sił w karaoke.

Rozśpiewana zabawa z mikrofonem w ręku, relaksujące hobby na całe życie, a może czasem... początek kariery wokalnej.
Tak czy inaczej, na imprezach organizowanych przez  "KOZBAND" każdy może poczuć się Elvisem, Tiną, Marylą lub Muńkiem.
Śpiewający KONFERANSJERZY (PAWEŁEK i pomagający ROBERT"jak mu się chce:)" nie oszczędzą Państwu swojego poczucia humoru,  gwarantują oni 100% czystej zabawy.

Nasze rozwiązanie:
Tekst piosenek

Zastosowanie projektorów multimedialnych, które wyświetlają tekst na wielkim ekranie, widocznym dla wszystkich uczestników zabawy. Tekst pojawia się dokładnie wtedy, gdy trzeba go śpiewać, jest podzielony na sylaby i zgrany z linią melodyczną tak aby ułatwić śpiewanie.

Mikrofony

  Używamy mikrofonów bezprzewodowych, które po pierwsze zapewnią bardzo dobrą jakość dźwięku oraz możliwość zaśpiewania z każdej części sali.

Osoba prowadząca

To głównie od niej zależy czy impreza zostanie zaliczona do udanych. W tej branży nie wystarczy "zapowiadać" piosenek, do czego często ograniczają się prowadzący. Dla sporej ilości osób wyjście na środek lokalu i zaprezentowanie się od strony wokalnej nie jest proste i trzeba mieć na to sposób.

Repertuar utworów

Dobieramy podkłady  tak, aby znalazły się w nim piosenki z całego przedziału muzyki, czyli mniej więcej od lat 60 po najnowsze hity.
                                                      Pzdrawiamy Kozband
 

Galeria

SPRZĘT   GALERIA   REPERTUAR   KARAOKE   JAK GRAMY   POLECAMY   LINKI   KONTAKT   INDEX


kozband karaoke
 
   


SPRZĘT   GALERIA   REPERTUAR   KARAOKE   JAK GRAMY   POLECAMY   LINKI   KONTAKT   INDEX